R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Miasto Koło

Automatyczne sterowanie roletami Fibaro – ułatw sobie życie i ciesz się wygodą

08-11-2019 12:42 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,989 | Komentarzy: 0
Automatyczne sterowanie roletami jest coraz częściej spotykanym rozwiązaniem, na które decydują się zwłaszcza właściciele domów jednorodzinnych, którzy chcą iść z duchem czasu, lubią śledzić i testować bieżące rozwiązania technologiczne. Zdalne sterowanie roletami, to jeden z elementów automatyki domowej Fibaro, który zapewnia mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niespotykany dotąd komfort.
Automatyczne sterowanie roletami Fibaro – ułatw sobie życie i ciesz się wygodą
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
czyszczenie

Ręczne a automatyczne sterowanie roletami - porównaj i zdecyduj

Ręczny sposób sterowania roletami (za pomocą sznurka, czy też korbki) jest dosyć uciążliwy i wymaga wysiłku, zwłaszcza, gdy w domu znajduje się wiele okien – częste podnoszenie i opuszczanie rolet manualną metodą, potrafi być bardzo męczące, szczególnie przy zmiennym nasłonecznieniu, gdy musimy wielokrotnie powtarzać tę czynność w ciągu dnia. Rolety zarządzane w tradycyjny sposób można też łatwo uszkodzić przy zbyt gwałtownym i intensywnym szarpaniu sznurkiem lub korbką. Bez wątpienia prezentują się mniej estetycznie, stanowiąc duży kontrast zwłaszcza w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Natomiast automatyczne zarządzanie roletami, wymaga jedynie kilku kliknięć w smartfon lub mobilnego pilota - to znacznie wygodniejsza i szybsza opcja, ku której skłania się coraz więcej osób, ceniących sobie wygodę, estetykę i oszczędność czasu.

Największe zalety automatycznego sterowania roletami Fibaro

Automatyczne sterowanie roletami, niesie ze sobą szereg korzyści – jest niezawodne, nowoczesne i proste w obsłudze, nawet przez niedoświadczone osoby. Dzięki intuicyjnej aplikacji Fibaro, możemy zarządzać roletami w swoim domu z dowolnego miejsca na świecie, pozycjonując poziom rolet w zależności od pory dnia. Bardzo przydatną funkcją, jest także automatyczne zamykanie i otwieranie rolet podczas dłuższej nieobecności np. w związku z urlopem. Zaprogramowane wcześniej rolety, doskonale symulują naszą obecność w domu, co skutecznie odstraszy potencjalnych włamywaczy. W skład podstawowego zestawu automatycznego sterowania roletami Fibaro wchodzą następujące urządzenia:

l Home Center Lite – centrala, która zarządza urządzeniami systemu FIBARO za pomocą bardzo prostej aplikacji lub danego asystenta głosowego. Warto podkreślić, że produkt ten jest kompatybilny ze sprzętem multimedialnym różnych, innych producentów (np. systemem alarmowym, termostatem, czy kamerami).

l Roller Shutter – to innowacyjny moduł, dzięki któremu możemy sterować nie tylko zewnętrznymi i wewnętrznymi roletami, ale też markizami, żaluzjami i bramami wjazdowymi. Funkcja pomiaru zużywanej energii pozwala na bieżąco kontrolować wydatki.

l KeyFob – to nowoczesny, bardzo estetyczny i ergonomiczny pilot, który wygodnie leży w dłoni lub kieszeni. Każdy detal tego akcesorium został starannie przemyślany, co ma odzwierciedlenie w perfekcyjnym wyglądzie i wykonaniu pilota. Automatyczna blokada PIN, w jaką jest wyposażone to urządzenie sprawia, że nie musimy obawiać się przypadkowego kliknięcia, które mogłoby odsłonić rolety, markizy lub bramę przez niepowołaną osobę. Ten niepozorny, kompaktowy pilot, może być wykorzystywany do sterowania praktycznie całym domem (zarządzania oświetleniem, muzyką, temperaturą pomieszczeń, czy drzwiami wejściowymi).

Podsumowując, automatyczne sterowanie roletami to rozsądna inwestycja, ogromny komfort i ułatwienie codziennego życia, który z pewnością doceni domownik, który dotychczas podnosił i opuszczał każdą roletę ręcznie.

Jeśli chcesz zamówić zestaw Fibaro do inteligentnego sterowania roletami w domu, odwiedź stronę internetową marki i skontaktuj się z jednym z ekspertów, który odpowie na każde pytanie i udzieli praktycznych wskazówek związanych z użytkowaniem systemu.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Dni Koła i Festiwalu Bluesa nie będzie 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin