R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Drużynowe Igrzyska Dzieci w Szachach w Kościelcu

12-11-2019 11:55 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,022 | Komentarzy: 0

W Zespole Szkolno Przedszkolnym w Kościelcu zostały rozegrane Drużynowe Igrzyska Dzieci. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Szkoła Podstawowa w Przedczu, Szkoła Podstawowa w Powierciu, Szkoła Podstawowa w Głębokiem i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu. Zawody rozegrano systemem kołowym – 3 rundy, 15 minut na partię na zawodnika.

Foto:UKS KKS "Kiełbaska"

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kościelcu wygrywając wszystkie mecze i jednocześnie wszystkie partie na szachownicach (6 punktów dużych i 12 punktów małych). Grali w składzie: Igor Steckiewicz, Miłosz Świderski, Maciej Anastaziak, Jagoda Świderska i zawodnicy rezerwowi Małgorzata Sawicka i Alan Ślusarski.

Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Głębokiem – (3punkty duże i 5 małych) w składzie: Litke Gabriel, Drynkowski Filip, Cieślak Mateusz, Baryła Dominika i w rezerwie: Kupis Mateusz, Sierakowska Maja

Trzecie miejsce Szkoła Podstawowa w Powierciu (2 punkty duże i 4 punkty małe)- Kędziora Fabian, Kwiatkowski Seweryn, Malczyk Bartosz, Zborowska Ewa i czwarte miejsce Szkoła Podstawowa w Przedczu- Pacholska Natalia, Mazurek Wiktor, Michalak Wiktor, Gitalewicz Aleksandra, rezerwa- Koza Lena, Waga Aleks (1 punkt duży, 3 punkty małe).

Awans do etapu wojewódzkiego otrzymały szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu oraz Szkoła Podstawowa w Głębokiem.

Turniej sędziowała Marta Hanusek.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze