R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Gmina Kościelec

Drużynowe Igrzyska Dzieci w Szachach w Kościelcu

12-11-2019 11:55 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,007 | Komentarzy: 0
W Zespole Szkolno Przedszkolnym w Kościelcu zostały rozegrane Drużynowe Igrzyska Dzieci. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Szkoła Podstawowa w Przedczu, Szkoła Podstawowa w Powierciu, Szkoła Podstawowa w Głębokiem i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu. Zawody rozegrano systemem kołowym – 3 rundy, 15 minut na partię na zawodnika.
Drużynowe Igrzyska Dzieci w Szachach w Kościelcu
Foto:UKS KKS "Kiełbaska"
R E K L A M A
czyszczenie

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kościelcu wygrywając wszystkie mecze i jednocześnie wszystkie partie na szachownicach (6 punktów dużych i 12 punktów małych). Grali w składzie: Igor Steckiewicz, Miłosz Świderski, Maciej Anastaziak, Jagoda Świderska i zawodnicy rezerwowi Małgorzata Sawicka i Alan Ślusarski.

Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Głębokiem – (3punkty duże i 5 małych) w składzie: Litke Gabriel, Drynkowski Filip, Cieślak Mateusz, Baryła Dominika i w rezerwie: Kupis Mateusz, Sierakowska Maja

Trzecie miejsce Szkoła Podstawowa w Powierciu (2 punkty duże i 4 punkty małe)- Kędziora Fabian, Kwiatkowski Seweryn, Malczyk Bartosz, Zborowska Ewa i czwarte miejsce Szkoła Podstawowa w Przedczu- Pacholska Natalia, Mazurek Wiktor, Michalak Wiktor, Gitalewicz Aleksandra, rezerwa- Koza Lena, Waga Aleks (1 punkt duży, 3 punkty małe).

Awans do etapu wojewódzkiego otrzymały szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu oraz Szkoła Podstawowa w Głębokiem.

Turniej sędziowała Marta Hanusek.

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: sekretariat@koscielec.ug.gov.pl

Materiał naszej telewizji

 Oświadczenie Wójta Gminy Chodów o Szołajdach 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
kmk
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin