R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Informacja o przebiegu realizacji projektu szkoleniowego – listopad 2019 cz. 2

25-11-2019 08:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,145 | Komentarzy: 0

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.

Foto:Gmina Babiak
R E K L A M A

W listopadzie w babiackim domu kultury odbyło się już ostatnie szkolenie z cyklu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”. W ten sposób Gmina Babiak zrealizowała wskaźnik w postaci 252 osób przeszkolonych w ramach projektu. W grudniu zostanie przekazane Operatorowi Programu tj. Fundacji Promocji Gmin Polskich rozliczenie końcowe zadania. Obecnie trwa przygotowanie zestawienia wydatków poniesionych w projekcie i uzupełnianie bazy danych uczestników szkoleń. Rozliczenie zadania nastąpi najpóźniej do dnia 20.12.2019 r.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze