R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Geberit
Wiadomości Gmina Babiak

Informacja o przebiegu realizacji projektu szkoleniowego – listopad 2019 cz. 2

16 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,737 | Komentarzy: 0
Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.
Informacja o przebiegu realizacji projektu szkoleniowego – listopad 2019 cz. 2
Foto:Gmina Babiak

W listopadzie w babiackim domu kultury odbyło się już ostatnie szkolenie z cyklu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”. W ten sposób Gmina Babiak zrealizowała wskaźnik w postaci 252 osób przeszkolonych w ramach projektu. W grudniu zostanie przekazane Operatorowi Programu tj. Fundacji Promocji Gmin Polskich rozliczenie końcowe zadania. Obecnie trwa przygotowanie zestawienia wydatków poniesionych w projekcie i uzupełnianie bazy danych uczestników szkoleń. Rozliczenie zadania nastąpi najpóźniej do dnia 20.12.2019 r.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 80-lecie bombardowania miejscowości Chojny 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze