R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Pijany uciekał przed policją. Okazało się, że ma więcej grzechów na sumieniu

28-11-2019 11:34 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 33,005 | Komentarzy: 0

Tuż po godzinie 16:00, w dniu wczorajszym kierowca poruszający się drogą krajową nr 92 w miejscowości Kościelec zauważył, że jadący przed nim pojazd porusza się "szlaczkiem". Mężczyzna natychmiast zawiadomił policję.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

34-letni mieszkaniec gminy Olszówka zmuszony był się wkońcu zatrzymać, ponieważ jedna z opon jego Seata była przebita. Mężczyzna, który powiadomił służby zatrzymał się tuż za wspomnianym 34-latkiem zauważając, że jest kompletnie pijany. Zanim na miejsce przybyli funkcjonariusze policji - kierowca Seata zaczął uciekać z miejsca porzucenia pojazdu.

Po 15 minutach udało się znaleźć uciekiniera. Jak się okazało - miał on 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu! Dodatkowo posiadał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. Jakby tego było mało - widniał na liście osób poszukiwanych z uwagi na nie stawienie się do odbycia kary w więzieniu.

Mieszkaniec gm. Olszówka został zatrzymany przez funkcjonariuszy. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA