R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zaczęło się od pożaru samochodu w garażu

02-12-2019 17:15 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 36,999 | Komentarzy: 0

30 listopada 2019r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 2.41 otrzymało zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w garażu w Kole na ul. Czereśniowej.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Koło nad Wartą. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że w garażu w budynku mieszkalnym pali się samochód osobowy BMW, mieszkańcy przed przybyciem straży pożarnej ewakuowali się z budynku.

Strażacy zabezpieczyli miejsce prowadzonych działań podając wodę na palący się samochód oraz znajdujące się w garażu przedmioty. W wyniku pożaru spaleniu uległ przód i wnętrze samochodu BMW oraz przedmioty znajdujące się w garażu, natomiast w wyniku wysokiej temperatury - stopieniu uległy lampy oraz elementy plastikowe drugiego zaparkowanego w garażu samochodu Nissan.

Pożar przez 2 godziny i 15 minut gasiło 13 strażaków. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej samochodu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze