R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Akcja zbiórki krwi dla chorej policjantki

04-12-2019 07:39 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 9,721 | Komentarzy: 3

W poniedziałek 9 grudnia br. w sali parafialnej przy Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole (kolska fara) od godz. 8:30 do 12:30 będzie można oddawać krew. Tym razem będzie to zbiórka celowa na rzecz Joanny Adamczyk – pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Koleżeńska, sympatyczna, skora do pomocy – teraz sama potrzebuje wsparcia innych. U Joanny Adamczyk, pracownicy tutejszej komendy Policji zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Do leczenia potrzebna jest między innymi krew. Asia chętnie sama dzieliła się tym darem życia z innymi. Od niedawna wyniki badań, nie pozwoliły jej na honorowe oddawanie krwi. 9 grudnia czeka ją skomplikowana operacja. Podczas hospitalizacji niezbędna będzie transfuzja krwi, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc – o krew dla Asi, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia.

Organizowana na rzecz Joanny zbiórka krwi odbędzie się 9 grudnia 2019 roku w godzinach 8:30 – 12:30 przy ulicy Kościelnej w sali parafialnej przy Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (kolska fara).

Aby oddać krew należy:
- okazać się dokumentem tożsamości (nie zapomnij go zabrać ze sobą),
- mieć ukończone 18 lat i nie przekroczyłeś 65 roku życia,
- ważyć nie mniej niż 50 kg

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze