R E K L A M A
ren
R E K L A M A
mjj
Wiadomości Inne

Przedszkolaki na sportowo. Kolejna edycja w MOSiRze

16-12-2019 11:29 | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 2,943 | Komentarzy: 0
Aktywność fizyczna jest kluczowym elementem zdrowego trybu życia warto zadbać by regularne jej uprawianie zaszczepić już od najmłodszych lat.Urząd Miejski w Kole, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz firma Geberit Produkcja sukcesywnie organizują igrzyska sportowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i tych nieco starszych.
Przedszkolaki na sportowo. Kolejna edycja w MOSiRze
Foto:MOSiR Koło
R E K L A M A
matrix

W czwartek, w hali sportowej MOSiR, przeprowadzono zmagania dla 5-6 latków pod szyldem „Przedszkolaki na sportowo”, dziś odbyły się zawody „1001 gra” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Uczestnicy mieli do wykonania kilkanaście konkurencji sportowych sprawdzających ich koordynację, skoczność, zwinność, szybkość czy precyzję. Pomimo, że były to zawody sportowe to rywalizacja i zdobyte punkty nie były najważniejsze. Liczyła się przede wszystkim zabawa, radość i ruch. Wszyscy młodzi sportowcy na zakończenie zmagań otrzymali pamiątkowe medale i drobne nagrody rzeczowe.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Święty Mikołaj, który znalazł chwilę w gorącym okresie przed świątecznym oraz sędziowie Waldemar Pietrzak, Piotr Krzyżanowski oraz Łukasz Sikorski. W organizację zawodów włączyli się również zawodnicy UKS Maratończyk Koło i uczniowie oddziału sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Waldemar Koligot hot16challenge2 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
R E K L A M A
ligrana
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin