R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Polityka

Klub radnych traci trzech członków i większość w radzie

18-12-2019 18:57 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,904 | Komentarzy: 15

O zmianach personalnych w spisie klubów Rady Miejskiej w Kole słychać było od dawna, jednak dopiero w trakcie dzisiejszej sesji usłyszeliśmy oficjalnie nazwiska radnych, którzy zmieniają barwy klubowe.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Teresa Brzoska, Maria Sokołowska oraz Grzegorz Gibaszkiem wystąpili  Klubu "Porozumienie dla Koła", które do tej pory liczyło 13 członków co oznaczało, że ma większość w radzie. Jak będzie teraz? W/w radni utworzyli klub "Niezależni" i jak sama nazwa wskazuje nie będą chcieli być kojarzeni z pozostałymi klubami a ich decyzje i głosy będą niezależne.

O powód "rozstania" zapytaliśmy radnego Gibaszka:

Przyszedł czas, aby zacząć działać w innym gronie, co nie oznacza, że będziemy w opozycji do poprzedniego klubu jak i klubu Zjednoczonej Prawicy. Będziemy wspierać wszystkie, naszym zdaniem ważne i pożyteczne uchwały ponieważ dobro miasta Koła jest najważniejsze. Z klubem "Porozumienie dla Koła" roztstaliśmy się w miłej atmosferze bez konfliktów.

- Radny Grzegorz Gibaszek

Jak będą się teraz rozkładać "siły" w radzie? Czy Burmistrz straci przychylną sobie większość? Czas pokaże.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (15) Pokaż komentarze