R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Nowa karetka rozpoczyna pracę w powiecie kolskim. Kluczyki do Wicewojewody

19-12-2019 14:36 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,791 | Komentarzy: 9

20 września br. z rąk wiceministra zdrowia Janusza Cieszyńskiego kolski szpital odebrał dofinansowanie w wysokości 400 000 złotych na nową karetkę. Dziś mogliśmy podziwiać pojazd.
R E K L A M A

Przy okazji uroczystej, świątecznej Sesji Rady Powiatu Kolskiego przekazano kluczyki do nowej karetki zakupionej z dofinansowania. Nowoczesny sprzęt jaki znajduje się w jej wnętrzu ratować będzie zdrowie i życie naszych mieszkańców. Karetka stacjonować będzie w Kłodawie, gdzie zastąpi pełnoletnią i wysłużoną poprzedniczke.

Wiceminister zdrowia wręczył dofinansowanie na nową karetkę

Blisko osiemnaście lat służyła dotychczasowa karetka stacjonująca na co dzień w Kłodawie. Niebawem zastąpi ją nowa, nowo...

Czytaj więcej

Dyrektor Szpitala w Kole z rąk Wicewojewody Anety Niestrawskiej otrzymała kluczyki do karetki a już jutro przekaże je dalej ratownikom  medycznym, aby mogli zacząć pracę.

O tym, jak ważny był to zakup przekonywali Starosta Kolski i Poseł RP Leszek Galemba. R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (9) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA