R E K L A M A
ren
R E K L A M A
PWSZ Konin 2020
Wiadomości Miasto Koło

Łóżko domek - najlepszy sposób na szybkie usypianie Twojego dziecka

09-01-2020 15:20 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,387 | Komentarzy: 2
Sen, zabawa i nauka to najważniejsze czynności w życiu każdego dziecka. Należy zadbać o to, aby zabawa była nie tylko inspirująca, ale także bezpieczna. Jednym z ciekawych rozwiązań zapewniających każdemu dziecku zarówno doskonałą zabawę, a jednocześnie idealne miejsce do spania, jest łóżko domek oferowane przez firmę Teddyroom. Takie łóżko jest miejscem, w którym dzieci chętnie przebywają w ciągu dnia, chętnie się bawią, a nadto również nie ma problemu, aby wieczorem w łóżku zasnęły. Teddyroom to bardzo duży wybór tych łóżek, to wybór materacy, ale jednocześnie można tu zakupić inne akcesoria do pokoju dziecięcego. Są to krzesła, stoliki czy też huśtawki.
Łóżko domek - najlepszy sposób na szybkie usypianie Twojego dziecka
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
matrix

Idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego

Łóżka domki to rozwiązanie, które z jednej strony jest bardzo praktyczne, a z drugiej należy także wskazać na to, że są to meble do pokoju dziecięcego o bardzo dużym stopniu bezpieczeństwa. Łóżka domki są wykonane z naturalnego drewna. Są to meble o bardzo wysokim stopniu wytrzymałości. Można je zakupić w zróżnicowanej kolorystyce. Przede wszystkim powodzeniem cieszą się łóżka w barwie naturalnej. Poza tym również można tutaj wskazać na łóżka w barwie białej, niebieskiej oraz różowej. Łóżka te mają także zróżnicowane wyposażenie.

Są to łóżka domki:

- z barierkami zabezpieczającymi,

- bez barierek zabezpieczających,

- z szufladami,

Łóżka domki są produkowane tylko i wyłącznie z bezpiecznych materiałów, które nie są w żaden sposób toksyczne. Na dowód tego należy wskazać na fakt, iż owe łóżka znalazły swoje miejsce w szpitalach, na oddziałach dziecięcych, na których bezpieczeństwo jest kluczową kwestią.

Istotne wyposażenie

Każde łóżko domek jest rozwiązaniem łączącym w sobie funkcje snu, zabawy oraz nauki. Łóżka domki muszą być oczywiście wyposażone w odpowiedni materac. Podobnie jak same łóżka, tak i materace można nabyć w wymiarach 160x80 oraz 140x70 cm. Materace do tych łóżek mają dwustronną powierzchnię użytkową.  Są one wykonywane z różnych materiałów.

Można zatem zakupić:

- materace piankowe,

- materace piankowo - kokosowe,

- materace strefowe,

Materace są wykonywane z bardzo wytrzymałej pianki o bardzo dużej sprężystości. Materace są nie tylko wygodne, ale ponadto również są one bardzo bezpieczne dla dziecka. Zapewniają one bardzo duży komfort snu, ale jednocześnie też zapewniają pełne bezpieczeństwo. Przejawia się ono we właściwym podparciu kręgosłupa dziecka, przez co nie odczuwa ono dyskomfortu. Materace do łóżeczek posiadają specjalny atest OKO-TEX, który jest potwierdzeniem owego wysokiego stopnia bezpieczeństwa jego użytkowania.

Poza aspektami bezpieczeństwa i komfortu, nie można tutaj pominąć takiego aspektu, jakim jest atrakcyjna cena. Łóżka domki Teddyroom znajdują się na magazynie, toteż przekłada się to na stosunkowo krótki czas oczekiwania na towar po złożeniu zamówienia. Łóżko dziecięce w formie domku cieszy się powodzeniem nie tylko w naszym kraju, ale także bardzo często wysyłane jest ono za granicę.

Urządzanie pokoju dla dziecka to nie tylko same łóżka. Tutaj potrzeba jest zakupienia wielu innych elementów. W sklepie Teddyroom można dokonać zakupu innych elementów, w  tym mowa jest o krzesłach, stolikach czy też o huśtawkach. W odniesieniu do każdego elementu należy mówić o bardzo wysokim stopniu bezpieczeństwa, o bardzo wysokiej jakości, jak również w bardzo korzystnej cenie.

Teddyroom to gwarancja najwyższej jakości, to gwarancja tego, że każdy z produktów w tym miejscu zakupionych idealnie wpasuje się w pokój dziecięcy. Łóżka domki są idealnym rozwiązaniem w odniesieniu do problemu wieczornego zasypiania dzieci. Teddyroom i dostępne w tym miejscu łóżko domek to idealne rozwiązanie dla każdego.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Radomir Piorun w swoim hot16challenge2 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
R E K L A M A
kmk
popularne wiadomości
09 Lip.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin