R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Kolizja trzech pojazdów. System bezpieczeństwa Skody zawiadomił służby

05-02-2020 16:27 | Źródło: PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 21,415 | Komentarzy: 0

5 lutego 2020 r. o godzinie 11.45 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Barłogi gm. Grzegorzew.

Foto:Kp psp
R E K L A M A

Na drodze krajowej 92 zderzyły się trzy samochody: Skoda Octavia, Skoda Karoq, Renault Scenic. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzegorzewa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby, które opuściły uszkodzone samochody przed przybyciem jednostek straży pożarnej i nie odniosły żadnych obrażeń. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Działania ratownicze przez 58 minut prowadziło 13 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

R E K L A M A

Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze