R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar poddasza. Inspektorat wykluczył budynek z użytkowania

12-02-2020 09:44 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 22,842 | Komentarzy: 1

O godzinie 15:30 , 11 lutego br. wezwano jednostki straży pożarnej do pożaru poddasza budynku mieszkalnego w Kłodawie. Z ogniem przez blisko trzy godziny walczyło 24 strażaków.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

Powodem pojawienia się ognia na poddaszu był pożar sadzy w przewodzie kominowej. Ogniem zajęło się również połacie dachu w okolicy komina, ściana działowa oraz część wyposażenia. Mieszkająca w tym pomieszczeniu osoba sama opuściła budynek przed przybyciem pomocy.

Zadaniem strażaków OSP Kłodawa, OSP Bierzwienna oraz PSP Koło było ugaszenie pożaru, częściowa rozbiórka nadpalonego dachu oraz udzielenie pomocy domownikom. 

Nikt nie został ranny w wyniku pożaru. Na miejsce przybył Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, który wyłączył budynek z użytkowania. Trzy osoby zamieszkujące obiekt spędziły tę noc u rodziny. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze