R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło

Nowy salon INEA w Kole

20-02-2020 14:36 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,159 | Komentarzy: 3
Wyobraź sobie miejsce, do którego wstąpisz z przyjemnością na kawę, a przy okazji wybierzesz swoje usługi INEA. Wszystko to w salonie INEA w Kole przy ul. Toruńskiej 35. INEA zmienia standard obsługi Klienta, tworząc komfortowe wnętrza. Już teraz zapraszamy Cię do nowo otwartego salonu INEA w Kole. W menu, poza pyszną kawą, znajdziesz najszybszy Internet w Polsce, nową telewizję HIWAY w jakości 4K czy usługi komórkowe. Wszystko po to, by w przyjemniej atmosferze zadbać o kompleksowe usługi na jednym rachunku.
Nowy salon INEA w Kole
Foto:INEA
R E K L A M A
czyszczenie

Światłowód dostępny dla mieszkańców Wielkopolski

Na terenie całej Wielkopolski prowadzony jest projekt budowy sieci światłowodowej. Inwestycja  realizowana w ramach współfinansowanego ze środków unijnych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa zakończy się w 2020 roku. Dzięki niej dostęp do najnowocześniejszych technologii uzyskało już ponad 5 tysięcy gospodarstw w powiecie kolskim. Docelowo za jej sprawą z sieci światłowodowej korzystać będzie mogło ponad 7 tysięcy gospodarstw w powiecie. 

Co istotne, projekt obejmuje zwłaszcza miejscowości, w których mieszkańcy nie mieli wcześniej dostępu do szerokopasmowego Internetu. Za wszystkie te działania odpowiada INEA, dostawca najszybszego Internetu w Polsce.

Czym jest światłowód? Włókna światłowodowe, o grubości ludzkiego włosa, wykorzystują fale świetlne do transmisji danych. To obecnie najbezpieczniejsza technologia dostarczania Internetu, telewizji i innych usług cyfrowych, której dostępność nie zależy od warunków atmosferycznych.

Korzyści dla całego regionu

Powszechnie dostępna sieć światłowodowa to nie tylko ułatwienie dla mieszkańców, którzy bez przeszkód mogą korzystać z możliwości Internetu, ale też wsparcie dla rozwoju regionu. Internet szerokopasmowy to pomoc dla lokalnego biznesu oraz funkcjonowania jednostek samorządowych, szkół czy instytucji. Sprzyja rozwojowi przedsiębiorczości, powstawaniu nowych miejsc pracy i umożliwia pracę zdalną. Przed taką szansą stoi także Twój region. Już teraz możesz korzystać z najszybszego Internetu światłowodowego w Polsce  (INEA już trzeci raz z rzędu jest liderem rankingu dostawców najszybszego Internetu Speedtest.pl za rok 2017, 2018 i 2019).

Rób to, co kochasz. Telewizja poczeka.

Światłowód umożliwia korzystanie z szybkiego, stabilnego i bezpiecznego Internetu. To jednak nie wszystko, bo gwarantuje on również dostęp do telewizji w zupełnie innym wymiarze.

Dekoder HIWAY ma możliwość bezprzewodowego połączenia z Internetem. Wystarczy podłączyć urządzenie po Wi-Fi do światłowodu INEA i kablem HDMI do telewizora. Co istotne, ma on tylko 12 cm długości i szerokości. Od teraz możemy pożegnać się z anteną za oknem czy ze starym, nieestetycznym i zajmującym dużo miejsca dekoderem. Światłowód INEA położony jest głęboko w ziemi, dlatego warunki pogodowe nie mają wpływu na jakość sygnału HIWAY TV, jak bywa w przypadku telewizji satelitarnej. Dodatkowo umożliwia jakość obrazu w 4K oraz dostęp do aplikacji YouTube. 

Telewizja HIWAY to także nowy sposób oglądania telewizji, na który wszyscy czekali. Użytkownicy nie tracą czasu, skacząc po kanałach w poszukiwaniu ciekawych programów, bo mogą uruchomić trwający program od początku lub wrócić do wybranego z listy, sprzed nawet 7 dni. Spotkania, codzienne obowiązki czy nieprzewidziane sytuacje nie są już problemem. Dzięki temu nie przegapisz już żadnej premiery filmu, nagramy cały sezon serialu, a przegapiony mecz czy nawet pojedyncza bramka,  możemy włączyć od początku, kiedy tylko masz na to ochotę.

Co więcej, nowy dekoder, na podstawie profilu użytkownika potrafi podpowiedzieć co warto obejrzeć i przedstawić propozycje filmów czy seriali, które są zgodne z naszymi zainteresowaniami. Dodatkowo, domowa wypożyczalnia na życzenie VOD oferuje szeroki wybór gatunków filmowych z kinowymi hitami ostatnich lat. Co więcej, dzięki usłudze Multiroom, możesz oglądać różne kanały nawet na 5 telewizorach jednocześnie.

Telefonia komórkowa dla klientów INEA

Klienci INEA, korzystający ze światłowodu, mogą wybrać także świetną ofertę telefonii mobilnej. Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci za  jedyne 24,90 zł.

Aby dowiedzieć się więcej i zamówić usługi INEA zadzwoń lub odwiedź najbliższy salon sprzedaży.

Odwiedź salon INEA:

Toruńska 35,
62-600 Koło
Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00
732 451 126

Lub skontaktuj się z konsultantem:

730 20 20 20

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Zagrożenie chemiczne we wsi Szołajdy. Dojdzie do ewakuacji? 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ks
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
łobocki
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
ks
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
09 Kw.
17:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
22 Kw.
17:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
23 Kw.
19:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin