R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Wszystkie imprezy masowe w woj. wielkopolskim zostaną odwołane

10-03-2020 14:25 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,742 | Komentarzy: 0

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie naszego kraju, rząd oraz samorządy podejmują działania mające na celu przeciwdziałanie dalszej epidemii.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informuję, że na podstawie art. 34 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2171) zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na możliwość przeprowadzania niektórych imprez masowych, zwłaszcza sportowych, bez udziału publiczności. Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i współdziałanie z organami administracji publicznej w tej sprawie, w tym potwierdzanie, że dana impreza masowa mimo otrzymania stosownego zezwolenia nie zostanie przeprowadzona lub zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności, tak, by nie było konieczne jej przerywanie na podstawie art. 34a ww. ustawy.

- Wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk  

Są już pierwsze odwołane wydarzenia na terenie miasta Koła oraz powiatu. Stosowne oświadczenie wydało Starostwo Kolskie

W związku z rozprzestrzenieniem się koronawirusa i pojawiającymi się kolejnymi przypadkami zachorowań w Polsce oraz związaną z tym szczególną ochroną placówek edukacyjnych, Starosta Kolski odwołuje „Powiatowy Dzień Sołtysa” planowany na dzień 15 marca br. w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu. Przypominamy, również o obowiązującym od dnia 5 marca całkowitym zakazie odwiedzin pacjentów we wszystkich oddziałach kolskiego szpitalnych. 

- Starostwo Kolskie

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć, wynika że planowany na następny weekend występ kabaretu Neo-Nówka zostanie odwołany. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze