R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Aplikacja mobilna dla osób w kwarantannie

24-03-2020 11:53 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 3,681 | Komentarzy: 0

Szybsza komunikacja ze służbami i lepsza opieka dla osób objętych kwarantanną – to główny cel aplikacji Kwarantanna domowa.
Foto:pixabay
R E K L A M A

“Kwarantanna domowa” to nowa elektroniczna aplikacja, z której mogą skorzystać osoby objęte kwarantanną związaną z zagrożeniem epidemiologicznym. Ułatwia ona i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych. Dzięki aplikacji możliwe jest potwierdzenie miejsca, w którym przebywa osoba objęta kwarantanną, określenie przez nią oceny stanu swojego zdrowia oraz możliwość dokonania bezpośredniego zgłoszenia zagrożenia.

Jak to działa?

Należy pobrać aplikację na smartfona ze Sklep Play albo App Store. Jeśli Twój numer jest już w bazie danych osób objętych kwarantanną, to tylko wystarczy w aplikacji wpisać swój numer telefonu i aktywować system. Jeśli aplikacja nie zadziała, należy za jakiś czas powtórzyć aktywację, ponieważ istnieje możliwość, że Twój numer nie został jeszcze dopisany do bazy danych. Otrzymasz stosowne komunikaty. Pomóż nam i wszystkim służbom walczącym ze skutkami #koronawirus i skorzystaj z nowoczesnych technologii. Bardzo też prosimy wszystkich innych - poinformujcie swoich znajomych, którzy mają kwarantannę o tym komunikacie.

 

Więcej na temat aplikacji "Kwarantanna Domowa" na stronie Ministerstwa Cyfryzacji:

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/aplikacja-kwarantanna-domowa--najpierw-sms-pozniej-aktywacja

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA