R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Klienci pod marketem bez bezpiecznej odległości. A gdzie odpowiedzialność?

28-03-2020 17:08 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 37,961 | Komentarzy: 12

Od wielu dni ze wszelkich możliwych środków przekazu możemy usłyszeć, przeczytać, zobaczyć komunikaty o zachowaniu bezpiecznej odległości w skupiskach ludzi a najlepiej unikania miejsc, gdzie znajduje się jednocześnie wiele osób. Jak widać na zdjęciu - to nie wystarczy!
Foto:czytelnik
R E K L A M A

Dziś nad ranem nasza czytelniczka wysłała zdjęcie jak wygląda kolejka przed marketem Biedronka w Kole. Z fotografii możemy zobaczyć, że osoby oczekujące na możliwość wejścia do sklepu - stoją bardzo blisko siebie. 

Zachowanie to wywołało oburzenie wśród portalowych użytkowników facebooka. Komentarze nie zostawiły suchej nitki na przedstawionej sytuacji. Nie wszędzie jednak klienci nie stosują się do nakazów. Przykładem może być sklep mięsy w Babiaku, gdzie oczekujący zachowują odpowiednią odległość między sobą.


SONDA
Czy powinno się surowo karać osoby niestosujące się do nakazów?
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA