R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Straż pożarna rozstawiła namioty na terenie szpitala

09-04-2020 12:07 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,109 | Komentarzy: 1

Dwa namioty pojawiły się dziś na terenie kolskiego szpitala. Mają one wzmocnić poziom bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego placówki.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Jeden z nich posłuży jako miejsce dezynfekcji sprzętu i odzieży ochronnej pracowników szpitala i pogotowia, drugi natomiast to izba przyjęć, w której dokonywać się będzie selekcji pacjentów na tych, którzy mogą bezpiecznie zostać przeniesieni na oddziały oraz tych, co do których występuje podejrzenie koronawirusa. 

Zalecenie co do stworzenia takich miejsc polowych wydał Wojewoda Wielkopolski a szpital przy pomocy strażaków wdrożył polecenie w życie. 

Wewnątrz drugiego namiotu znajdzą się również łóżka, krzesła, czyli to co pozwoli poczekać pacjentowi na przyjazd karetki, która przetransportuje go na oddział zakaźny.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA