R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Burmistrz Dąbia przekazał kolskiemu szpitalowi maseczki ochronne

04-05-2020 09:20 | Źródło: Gmina Dąnoe | Wyświetleń artykułu: 4,673 | Komentarzy: 0

Walka z epidemią koronawirusa trwa nieustannie. Gmina Dąbie włączyła się w akcję pomocy lekarzom i pielęgniarkom ze szpitala w Kole. Dąbski samorząd przekazał Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Kole maseczki ochronne i płyn dezynfekcyjny.

Foto:Gmina Dąbie
R E K L A M A

Zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej jest teraz ogromne, podaż nie nadąża za popytem. Przypominamy, że gmina nabyła większą partię maseczek, które sukcesywnie rozdawane są mieszkańcom którzy najbardziej narażeni są na konsekwencje koronawirusa.

Na początku maseczki trafiły do seniorów z Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbiu, lokalnych sklepikarzy i przedsiębiorców. Koordynatorem akcji jest pani Dyrektor Monika Szymanowska. Dąbski samorząd ma nadzieję, że podarowane personelowi szpitala w Kole środki ochrony przyczynią się to do lepszego zabezpieczenia funkcjonowania szpitala i zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów jak i personelu medycznego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze