R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zwarcie instalacji elektrycznej powodem pożaru w domu jednorodzinnym

01-06-2020 11:12 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 17,829 | Komentarzy: 0

31 maja 2020r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 16.59 otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Kiełczew Górny gm. Koło.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Wrząca Wielka oraz OSP Kiełczew I. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęte jest jedno pomieszczenie w budynku mieszkalnym w całym budynku panuje silne zadymienie.

Mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym i ugaszeniu pożaru przy pomocy wody.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W wyniku pożaru spaleniu uległo: wyposażenie jednego z pomieszczeń oraz okopceniu uległy pozostałe pomieszczenia.

Pożar przez  1 godzinę i 31 minut gasiło 18 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA