R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

UWAGA! Pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem w Powiecie Kolskim!

25-06-2020 20:12 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 88,559 | Komentarzy: 9

Do dziś Powiat Kolski był jednym z nielicznych, w którym próżno było szukać przypadków zakażeń covid-19. Dziś Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kole potwierdził w swych statystykach pierwszy przypadek.
Foto:pixabay
R E K L A M A

Pierwszy wynik został potwierdzony u 62-letniego mężczyzny, który obecnie przebywa w izolacji domowej. Do dziś przeprowadzono w powiecie 574 testów, w których jeden jest pozytywny. 

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że mężczyzna wrócił z zagranicy i miał pobrany wymaz w konińskim szpitalu. Zachował się bardzo odpowiedzialnie gdyż zachował wszelkie zasady bezpieczeństwa. Zapobiegawczo siedem osób z najbliższego otoczenia mężczyzny zostało poddano kwarantannie. Zarażony nie wykazuje objawów typowych dla koronawirusa.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (9) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA