R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Kościelec: Zderzenie na drodze krajowej 92. Dwie osoby pozostały w szpitalu

06-07-2020 06:37 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 20,693 | Komentarzy: 0

Około godziny 21:00, 5 lipca br. na skrzyżowaniu ulicy Europejskiej z drogą krajową nr 92 w Kościelcu doszło do zderzenia pojazdów. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

 

Kierowca Toyoty Yaris, którym podróżowały trzy osoby włączając się do ruchu na DK92 uderzył w jadące Audi A4. W wyniku uderzenia pojazd zakończył jazdę w przydrożnym rowie. 

Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala dwie osoby, które pozostają na oddziale pod obserwacją lekarzy. Trwa postępowanie policji, które po ustaleniu obrażeń pozwoli zakwalifikować zdarzenie jako kolizję lub wypadek.

Powyższe skrzyżowanie w Kościelcu to jedno z tych miejsc, gdzie w powiecie kolskim dochodzi do częstych zdarzeń drogowych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze