R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Jechali gasić pożar nowym wozem strażackim. Doszło do wypadku!

13-08-2020 14:01 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 108,096 | Komentarzy: 26

Informacje spływają do nas na bieżąco - w Kłodawie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu strażackiego OSP Grzegorzew, którym to druhowie jechali pomagać w gaszeniu pożaru ścierniska.

Foto:Czytelnik
R E K L A M A

Na skrzyżowaniu ulicy Dąbskiej i DK92 w Kłodawie doszło do zderzenia z samochodem osobowym, który prowadziła kobieta. Z relacji znajdujących się na miejscu świadków wynika, że strażacy wjechali na skrzyżowanie przy włączonych sygnałach dźwiękowych i świetlnych, lecz dokładną przyczynę ustali policja.

Nowy pojazd gaśniczy, który jednostka OSP Grzegorzew przyjęła w swoje szeregi 8 sierpnia br. teraz leży uszkodzony na boku. W trakcie zderzenia ucierpiał jeden ze strażaków, aby wydobyć kierującą z osobówki - strażacy musieli rozcinać karoserię a następnie przekazali ranną kobietę Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Trwa akcja ratunkowa na miejscu zdarzenia.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (26) Pokaż komentarze