R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościelec- Tury mają wyremontowaną świetlicę wiejską

10-09-2020 09:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,909 | Komentarzy: 0

Mieszkańcy Tur w Gminie Kościelec mają dobrą passę.Niedawno uczestniczyli w oficjalnym przekazaniu do użytkowania nowej drogi a za nimi kolejne ważne wydarzenie.Odbiór techniczny wyremontowanej i doposażonej Świetlicy Wiejskiej.

Foto:

Wykonawca ,firma Usługi Ogólnobudowlane Damian Pieszak podjął się nie lada wyzwania ponieważ remontem objęto wszystkie elementy  świetlicy od podłogi poprzez sciany,sufit i dach.Wymieniono również okna i wszystkie drzwi.Jednak firma poradziła sobie z tym zadaniem wzorcowo.Koszt remontu pochłonął kwotę około 625 tys.zł. a środki zostały pozyskane z Programu Rozwoju Obszarów Wielskich 2014-2020 oraz ze środków Gminy Kościelec. Z tychże właśnie środków zakupiono również nowoczesne  wyposażenie kuchni i krzesła.

Pod protokołem odbioru podpisali się:

  • Wójt Gminy Dariusz Ostrowski
  • Inspektor nadzoru Jakub Strużyński
  • Wykonawca Damian Pieszak
  • oraz Agnieszka Wiśniewska,która z ramienia Urzędu Gminy koordynowała realizację projektu.

Wyremontowana Świetlica wiejska będzie służyć mieszkańcom jako miejsce spotkań i intewgracji.A jak oni wykorzystają ten obiekt zależy od nich samych.Jednak wieść gminna niesie,że Turzacy potrafią się zorganizować i biorą czynny udział w życiu sołectwa i gminy.

Przygotowaliśmy krótki materiał filmowy z tego wydarzenia.Zapraszamy do obejrzenia.Link poniżej.R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze