sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Próbny egzamin zawodowy w ZST

Próbny egzamin zawodowy w ZST

10-12-2010 10:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,895 | Komentarzy: 0
Próbny egzamin zawodowy w ZST
Foto:
zacisze
W środę, 8 grudnia, w Szkolnym Centrum Informacji odbył się próbny teoretyczny egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe, który był sprawdzianem wiedzy przyszłych techników informatyków.
Do próby przystąpiły dwie klasy: 4a oraz 4b Technikum Informatycznego. Arkusz egzaminacyjny składał się z 50 pytań z dziedziny informatyki oraz 20 pytań z zakresu przedsiębiorczości. Test trwał 120 minut, a uczniowie rozwiązywali różne wersje arkusza. Próbnym egzaminem kierował pan Zbigniew Pawłowski, a nad przebiegiem jego trwania czuwali także nauczyciele przedmiotów informatycznych: pan Marcin Żyliński i pan Szymon Rybiński.

Uczniowie mogli sprawdzić swoją dotychczas zdobytą wiedzę, jak również zorientować się jakie jeszcze braki muszą nadrobić. Egzamin w czerwcu takiej możliwości już nie da. W czwartek i piątek natomiast uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas części praktycznej próbnego egzaminu. Ten będzie polegał na opracowaniu projektu realizacji prac oraz poradzenia sobie z rzeczywistą usterką systemu komputerowego.


Źródło: www.zst-kolo.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!