R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Zlikwidowano nielegalną uprawę konopi indyjskiej

25-09-2020 15:51 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 21,526 | Komentarzy: 4

Na jednej z posesji na terenie gminy Koło policjanci ujawnili i zlikwidowali uprawiane krzewy konopi indyjskich. Zatrzymany 30-latek usłyszał zarzuty, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Policjanci Wydziału Kryminalnego kolskiej jednostki dowiedzieli się, że na jednej z posesji na terenie gminy Koło młody mężczyzna ma zasadzone nielegalne rośliny. 21 września br. pojechali sprawdzić tę informację. Potwierdziło się, że za budynkiem gospodarczym posesji w doniczkach rosną konopie indyjskie. 30-latek przyznał się, że od kilku miesięcy uprawia je na własny użytek. Na bieżąco zrywa liście i je suszy. W domu funkcjonariusze znaleźli jeszcze 12 gramów suszu koloru brunatno zielonego. Analiza wykazała, że jest to marihuana.

Nielegalne rośliny oraz środki odurzające zostały zabezpieczone przez policjantów. 30-latek usłyszał już zarzuty prawnie zakazanej uprawy i posiadanie środków odurzających.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mieszkańcowi gminy Koło grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA