R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Urząd Miejski w Kole

Jest zgoda na zmianę siedziby przedszkola

05-10-2020 14:57 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 5,699 | Komentarzy: 6

Na ostatniej sesji w mieście radni podjęli uchwałę w sprawie zamiaru przekształcenia Przedszkola Miejskiego nr 6 w Kole poprzez zmianę siedziby. Dokument ma charakter intencyjny, upoważnia burmistrza do podjęcia czynności niezbędnych do przeprowadzenia tego procesu.
Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A
Planuje się przeniesienie siedziby Przedszkola nr 6 do budynku Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Kolejowej. Praca placówki w nowej lokalizacji miałaby się rozpocząć 31 sierpnia 2021 r. Pomieszczenia po przedszkolu z kolei zostałyby zaadaptowane na żłobek. Po zmianie, w żłobku mogłoby przebywać 100 dzieci, czyli dwa razy więcej niż obecnie.
 
Zwiększenie liczby miejsc w żłobku będzie możliwe w ramach dofinansowania z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Poddziałanie 6.4.1 Wsparcie aktywności zawodowej osób wyłączonych z rynku pracy z powodu opieki nad małymi dziećmi oraz dofinansowaniu z rządowego programu "Maluch+".
R E K L A M A

Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA