(5)
Słonecznie 13

Koronawirus w kolskiej komendzie policji. Nowe ognisko?

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 09 Październik 2020 przeczytasz w minutę
Koronawirus w kolskiej komendzie policji. Nowe ognisko?
© archiwum e-kolo.pl
(5) | Czytano:
50,884 razy | przeczytasz w minutę

17 policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kole wraz z rodzinami objętych zostało kwarantanną po tym, jak wśród funkcjonariuszy pojawił się pozytywne wyniki testów na koronawirusa.

R E K L A M A
5
Czytano:
50,884 razy
Udostępnij

U trzech funkcjonariuszy KPP w Kole wykryto koronawirusa. Natychmiast zostali oni poddani izolacji a służby sanitarne stworzyły listę policjantów, którzy mogli mieć kontakt z zarażonymi. Siedemnaście osób wraz z rodzinami przebywa w kwarantannie domowej. 

Czy sprawa będzie rozwojowa, należy poczekać na wyniki testów - jeżeli zapadnie decyzja o takowych. Z informacji jakie przekazała nam rzecznik prasowa KPP w Kole - wszystkie wydziały działają w sposób ciągły, obecna sytuacja nie wpływa negatywnie na pracę komendy.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (5)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Młody · 09 Październik 2020
A co z ludźmi których Ci policjanci kontrolowali i prowadzili interwencje?
czytelnik · 11 Październik 2020
Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze, bo jak tu żyć bez polucji?
Realista · 10 Październik 2020
Proszę ,jakie przerosty zatrudnieniowe,17 chorych i pracuja normalnie.Wiec o tyle jest za dużo pracowników i płaconych naszych podatków
Ja · 10 Październik 2020
Czyzby nie nosili masek????
Alcia · 09 Październik 2020
Na pewno byli w Kaufie, netto, biedronce i Lidlu. 😀
Młody · 09 Październik 2020
A co z ludźmi których Ci policjanci kontrolowali i prowadzili interwencje?