sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Mikołaj odwiedził najmłodszych

Mikołaj odwiedził najmłodszych

11-12-2010 21:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,626 | Komentarzy: 0
Mikołaj odwiedził najmłodszych
Foto:
zacisze
6 grudnia do Przedszkola nr 3 zawitał Święty Mikołaj. Przedszkolaki miło powitały niecodziennego gościa - zaśpiewały piosenki oraz zaprezentowały przygotowane wcześniej wiersze.
Gość z Laponii z wielkim zainteresowaniem wysłuchał części artystycznej. Po występach dzieci nastąpił czas na wspólną zabawę. Były rozmowy z gościem, pląsy, zabawy ruchowe, wspólne kolędowanie. Ale największą atrakcją okazało się rozpakowywanie ogromnego worka z prezentami. Każde dziecko otrzymało od Mikołaja paczkę ze słodyczami. Sądząc po przejętych i radosnych minach naszych przedszkolaków, tę wizytę będą długo pamiętać!

Przedszkole nr 3 w Kole swoją historią sięga 1969 r., kiedy to wydzielono filię dla 58 dzieci, z przedszkola mieszczącego się przy ul. Szkolnej. Z dniem 1 stycznia 1970 r. rozpoczęło działalność jako samodzielna placówka. W 1979 r. otrzymało nazwę „Czerwony Kapturek”. Obecnie jest to placówka integracyjna, mieszcząca się w gmachu przy ul. Wojciechowskiego 9. Dyrektorem przedszkola jest Iwona Walczak.

info: Przedszkole nr 3 w Kole

mn
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!