R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Akcja zbiórki starych telefonów nabiera tempa!

04-11-2020 08:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,164 | Komentarzy: 0

Trwa akcja "Oddaj stary telefon Świętemu Mikołajowi" organizowana na terenie powiatu kolskiego. Miło jest nam poinformować, że do dnia dzisiejszego w ramach akcji zebrano łącznie 321 telefonów, 19 przenośnych modemów oraz 7 krótkofalówek.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Do akcji przystąpiły szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe z terenu miasta Koła, a także Szkoła Podstawowa w Grzegorzewie, Firma Saint-Gobain oraz prywatne instytucje i osoby, które przekazują swój stary sprzęt. Organizatorzy zapraszają wszystkich którzy chcieliby wesprzeć akcję.

Serdeczne podziękowania należą się Pani Beata Drozd wraz z uczniami klasy VII A i VII B Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Zawadzkiego w Grzegorzewie, którzy przekazali aż 60 szt. telefonów. Wszystkim pozostałym, którzy oddali  do tej pory swoje stare telefony w imieniu organizatorów zbiórki serdecznie dziękujemy. Przypominamy, że środki finansowe zebrane w ramach tej akcji zostaną przeznczone na stypendia św. Mikołaja.

Organizatorzy apelują do osób, które chciałyby jeszcze oddać swoje stare telefony o dostarczenie ich do punktu w Starostwie Powiatowym w Kole (budynek główny) lub do Hurtowni GRAMEL na ul. Dojazdowej. Można też skontaktować się bezpośrednio pod numerem tel. 515-424-111.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze