sim

Wiadomości Na sygnale Obrzucała auto cegłami

Obrzucała auto cegłami

05-02-2010 08:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,863 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Obrzucała auto cegłami
Foto:
4 lutego rano, mieszkanka Straszkowa w gm. Kościelec zawiadomiła, że dzień wcześniej między godzinami 17.00 a 17.30 uszkodzono jej samochód. Auto zostało obrzucane cegłami, w efekcie zbito przednią szybę oraz powgniatano maskę pojazdu. Sprawczynią tego wandalizmu jest 22 letnia mieszkanka Koła, jak ustalili policjanci u podstaw takiego zachowania kobiety leżał jakiś nieuregulowany dług syna poszkodowanej.
W środę po południu do jednego z domów w gm. Kościelec zawitała 22 letnia mieszkanka Koła. Kobieta nie pukając a waląc w drzwi wejściowe usiłowała dostać się domieszkania. Właścicielka domu ponieważ była sama i nie znała napastniczki nie otwierała, co pewnie jeszcze bardziej rozzłościło kolankę. Podczas głośnej konwersacji prowadzonej przez zamknięte drzwi, połączonej z wyzwiskami kobieta dowiedziała się, że wizyta ma związek z jakimś długiem zaciągniętym przez jej syna. Kiedy odpowiedziała, że syna nie ma i poprosiła aby to z nim rozmawiać o zobowiązaniach, walenie do drzwi ucichło. Niestety wyglądając przez okno zobaczyła jak na jej samochód lecą cegłówki. Zapewne dlatego, że nie odzyskała długu 22 latka w złości obrzuciła klinkierowymi cegłami osobowego volkswagena stającego na posesji. W samochodzie zbita została przednia szyba i powgniatana karoseria. Właścicielka auta wstępnie oszacowała straty na ponad tysiąc złotych. Przesłuchana kolanka wyjaśniła, że była w Straszkowie odzyskać 50 zł. dług lecz zaprzeczyła jakoby to ona uszkodziła samochód.

Ponadto minionej doby służby dyżurne kolskiej jednostki odnotowały:

4 lutego około 15.00 w Kłodawie przy ul. Dąbskiej do siedzącego na przystanku nietrzeźwego mężczyzny dosiadł się znany mu 40 latek i poprosił aby użyczył mu swojego telefonu, ten nic nie podejrzewając wręczył mu aparat. Znajomy aparat wziął ale z nim uciekł. Poszkodowany powiadomił Policję, złodziej został zatrzymany jeszcze tego samego dnia, niestety miał ponad 1 promil i nie miał wartego 700 zł. telefonu.

4 lutego wieczorem, mieszkaniec Rośli w gm. Dąbie, poinformował, że padł ofiarą internetowego oszusta. Na początku stycznia na jednym z portali aukcyjnych zakupił wartą 400 zł konsolę do gier, pomimo uiszczenia odpowiedniej opłaty do dnia zgłoszenia nie otrzymał towaru a z oferentem nie można się skontaktować.

Na powiatowych drogach nie odnotowano poważnych wydarzeń, funkcjonariusze zabezpieczali miejsca 3 kolizji drogowych oraz udaremnili jazdę 1 nietrzeźwemu rowerzyście. Wczoraj o 16.30 na drodze w Bugaju gm. Babiak, 49 latek kierował jednośladem z wynikiem 2,15 promila.

Źródło: www.kolo.policja.gov.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!