R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Na ulice miasta wróciły patrole piesze Straży Miejskiej

11-12-2020 15:18 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 7,524 | Komentarzy: 12

Miejscy strażnicy są teraz widywani na kolskich ulicach. Patrole piesze zostały przywrócone po tym, jak obecny włodarz zwiększył zatrudnienie w tej formacji.
Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno pomysłem jednego z byłych włodarzy było zlikwidowanie Straży Miejskiej. Obecny burmistrz Krzysztof Witkowski reaktywował formację i zwiększył liczebność strażników. - Mieszkańcy chcą się czuć bezpieczni. W tej sferze praca naszych strażników jest nieoceniona, dlatego będę dbał o rozwój tej formacji, której podstawowym zadaniem ma być dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców – powiedział burmistrz.

Głównym zadaniem tej formacji jest zapewnienie ładu, porządku i spokoju. Wystąpimy również do Policji o wspólne patrole strażników z funkcjonariuszami Policji. Mieszkańcy są spokojniejsi, gdy widzą piesze patrole. Obecnie, przy 6-osobowym stanie zatrudnienia, możliwe jest piesze patrolowanie kolskich ulic od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 22.00 i w soboty w godzinach popołudniowych i wieczornych.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA