R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar w budynku wielorodzinnym na Nowym Rynku. Dwie osoby ewakuowane

04-01-2021 09:51 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,676 | Komentarzy: 2

Tuż przed sylwestrem, 30 grudnia 2020 roku o godzinie 16:24 wezwano strażaków do jednej z kamienic znajdujących się przy ulicy Nowy Rynek w Kole.

Foto:OSP Koło Nad Wartą
R E K L A M A

Strażacy po dojechaniu na miejsce zabezpieczyli i oświetlili teren prowadzonych działań. Ratownicy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych ewakuowali z mieszkania dwie osoby, które odmówiły udzielenia im pierwszej pomocy przez strażaków.

Na tlące się śmieci i popiół podano wodę co pozwoliło ugasić śmieci. Odpady i popiół wyniesiono na zewnątrz budynku, następnie przelano wodą. Mieszkanie w którym było zadymienie, oraz mieszkania znajdujące się w kamienicy sprawdzono miernikiem wielogazowym pod kątem niebezpiecznych gazów - miernik nie wykazał zagrożenia.

Mieszkanie, w którym wystąpiło zagrożenie zostało sprawdzone kamerą termowizyjną - kamera nie wskazała podwyższonej temperatury. Klatkę schodową, oraz mieszkanie przewietrzono.

Na miejsce zdarzenia przybył patrol Policji, który ukarał właściciela mieszkania mandatem karym. Działania zakończono. Po zakończonych działaniach JOP na miejscu zdarzenia pozostał patrol Policji.  

W akcji udział brali: KP PSP Koło, OSP Koło Nad Wartą.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze