R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Omijał zaspę śniegu - doprowadził do czołowego zderzenia

18-01-2021 10:25 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 34,628 | Komentarzy: 3

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło ostatniej soboty, tuż po godzinie 19:00. Na drodze nr 473 na wysokości miejscowości Rzuchów zderzyły się czołowo dwa pojazdy.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

Z relacji rzecznik prasowej Komendy Powiatowej Policji w Kole wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Toyota Auris, poruszający się w kierunku Dąbia nie dostosował prędkości do ciężkich warunków panujących wtedy na drodze i w trakcie omijania zaspy śniegu wpadł w poślizg.

Kierowca z Sosnowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo jadący z naprzeciwka samochód marki Audi A3 prowadzony przez mieszkańca gminy Dąbie.

Mimo uszkodzeń pojazdów (na zdjęciu) nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze