R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Pobierasz 500plus? Tę informację musisz przeczytać koniecznie

25-01-2021 09:16 | Źródło: Urząd Wojewódzki w Poznaniu | Wyświetleń artykułu: 14,850 | Komentarzy: 0

Trwający obecnie od 1 lipca 2019 okres świadczeniowy programu Rodzina 500+, upływa do 31 maja 2021 r. Oznacza to, że aby w dalszym ciągu otrzymywać świadczenie należy złożyć nowy wniosek.
Foto:program 500
R E K L A M A

Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego od 1 czerwca 2021 r. będzie można składać od 1 lutego 2021 r. drogą elektroniczną a od 1 kwietnia drogą tradycyjną, papierowo w urzędzie lub za pośrednictwem poczty.

Złożenie kompletnego i prawidłowo wypełnionego wniosku o świadczenie wychowawcze w terminie do 30 kwietnia 2021 r., gwarantuje ciągłość wypłaty świadczenia od pierwszego miesiąca nowego okresu - tłumaczy wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska.

Wnioski można składać w formie elektronicznej poprzez bankowość elektroniczną, portal [email protected] oraz platformy usług elektronicznych ZUS. Świadczenie będzie przyznawane na okres trwający od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r.

To niezwykle ważny program społeczny wspierający polskie rodziny, zwłaszcza w dobie pandemii. By zachować ciągłość wypłat, zachęcam aby nie zwlekać z wnioskiem do czerwca, ale złożyć wniosek odpowiednio wcześniej

– mówi wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska.

Od początku trwania programu do Wielkopolan trafiło łącznie ponad 13 mld złotych. Obecnie na terenie Wielkopolski świadczeniem objętych jest 653 427 dzieci.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA