R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Mika znowu znalazła narkotyki. 28-latek z dozorem policji

29-01-2021 08:46 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 17,454 | Komentarzy: 2

28-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. W znalezieniu narkotyków w domu zatrzymanego pomogła Mika-policyjny pies do wykrywania tego typu substancji.

Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Policjanci z Koła uzyskali informację, że jeden z mieszkańców gminy Kościelec może posiadać w swoim domu znaczne ilości środków prawnie zabronionych. 26 stycznia br. funkcjonariusze przystąpili do realizacji. Do działań zaangażowali Mikę – policyjnego psa do wykrywania narkotyków. Mika “służąc” w kolskiej komendzie już kilkurotnie pomogła policjantom znaleźć środki prawnie zabronione.

Jak się okazało, przypuszczenia mundurowych co do posiadania narkotyków przez 28-latka były słuszne. W ich odnalezieniu i tym razem pomogła Mika, której umiejętności okazały się bardzo skuteczne. Gdy funkcjonariusze wraz z psem weszli do budynku mieszkalnego, na komendę swojego przewodnika, pies bez chwili wahania pobiegł w miejsce, w którym były schowane narkotyki. Okazało się, że 28-latek wyhodował kilkanaście krzewów konopi indyjskich, których liście po wysuszeniu trzymał w słoikach.

28-latek został zatrzymany przez policjantów. Następnego dnia, prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu aż do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze