R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Zasady korzystania z Pływalni Miejskiej od 22 lutego

18-02-2021 21:31 | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 3,214 | Komentarzy: 2

W związku z otwarciem ponownym kolskiej, krytej pływalni - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole pragnie przekazać korzystającym zasady, do których należy się stosować korzystając z usług basenu.
Foto:MOSiR Koło
R E K L A M A

Od dnia 22 lutego Pływalnia Miejska będzie otwarta w następujących godzinach:

  • Poniedziałek - Piątek: 6:00 - 21:00
    Strefa saun - 16:00 - 21:00
  • Soboty - 8:00 - 20:00
    Strefa saun - 12:00 - 20:00
  • Niedziela i święta – 10:00 – 18:00
    Strefa saun - 12:00 - 18:00.

Do Waszego użytku oddana zostanie niecka sportowa i rekreacyjna oraz sauna fińska (sucha). Z użytkowania wyłączone są: wanny jacuzzi, brodzik dla dzieci oraz sauna parowa.

PAMIĘTAJCIE o tym, że:

1. Do obiektu może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną np. gorączka, kaszel, duszności, biegunka) oraz bez objawów jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych, która nie przybywa na kwarantannie lub izolacji domowej oraz nie zamieszkuje z osobami odbywającymi kwarantannę lub izolację domową.

2. W budynku obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

4. Pomiędzy osobami stojącymi w kolejce przed wejściem, w szatni, przebieralni, toaletach, natryskach, itp. należy zachować minimum 1,5 metrowy dystans.

5. Przed wejściem do budynku należy bezwzględnie zdezynfekować ręce płynem do dezynfekcji.

6. Bezpośrednio przed kasą/szatnią może znajdować się jedna osoba.

7. Należy ograniczyć pobyt w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.

8. Należy przestrzegać zasad higieny – obowiązkowa i staranna kąpiel przy użyciu mydła oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. Przestrzeganie ścisłego rozdziału strefy obutej i bosej (czystej), przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.

9. Strój pływacki na basen powinien być czysty, przylegający do ciała i bez kieszeni. Zaleca się używanie czepków.

10. Należy utrzymywać minimalną odległość od innych osób także podczas pływania w basenie – minimum 1,5m.

11. Jeśli używacie własnego sprzętu do nauki pływania, musicie wcześniej go zdezynfekować. W tym celu zgłoście się do dyżurującego ratownika. Jeżeli jednak korzystacie ze sprzętu znajdującego się na pływalni, to po skończonym użytkowaniu odłóżcie go do kosza z napisem "SPRZĘT DO DEZYNFEKCJI".

12. W saunie fińskiej mogą przebywać maksymalnie 2 osoby.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA