R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Rozpoczyna się budowa restauracji McDonald w Kole

04-03-2021 09:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 47,983 | Komentarzy: 12

Plac, gdzie powstanie restauracja znanej sieci został już ogrodzony i powoli zwożona jest niezbędna infrastruktura. Kiedy zatem pierwsi klienci będą mogli skorzystać z oferty Mc Donalda?
Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

O tym, że przy ulicy Dąbskiej w Kole powstanie restauracja sieci Mc Donald informowaliśmy już 19 lutego br. Od tego czasu trwały wszelkie, niezbędne sprawy formalne, które zakończyły się. Radni Rady Miejskiej w Kole przegłosowali zmiany zagospodarowania przestrzennego, aby inwestycja mogła zostać zrealizowana zgodnie z planem. 

Sieć restauracji wybrała działkę na ulicy Dąbskiej w Kole i to właśnie tutaj rozpoczyna się historia pierwszego Mc Donalda.

W grudniu 2020 roku otworzono restauracje w Turku, po blisko 4 miesiącach od uzyskania pozwolenia na budowę. Czy zatem w naszym mieście możemy spodziewać się podobnego tempa? Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, pierwszym etapem będą prace ziemne, aby wyrównać teren pod przyszły budynek i parking. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA