(1)
Słonecznie 4.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Wrząca Wielka włączyła się w akcję zbiórki nakrętek

Wrząca Wielka włączyła się w akcję zbiórki nakrętek

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 11 Marzec 2021
Wrząca Wielka włączyła się w akcję zbiórki nakrętek
© Gmina Koło
Komentarzy: 1 Czytano:
7,934 razy |

Do akcji zbierania plastikowych nakrętek zorganizowanej przez Powiat Kolski dołączyła Szkoła Podstawowa im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej, Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna Wrząca Wielka.

R E K L A M A
1
Czytano:
7,934 razy
Udostępnij

Ogromna ilość posegregowanych kolorystycznie nakrętek trafiła do Powiatu Kolskiego. Akcja polega na ułożeniu największego wzoru z plastikowych nakrętek - Herbu Powiatu Kolskiego. Do pobicia jest rekord z 2018 roku, należący do mieszkańców Miasta Zgorzelec, którzy ułożyli herb swojego miasta o powierzchni 133,47 metrów kwadratowych Wszystkie nakrętki po ułożeniu z nich herbu powiatu, trafią na cel charytatywny, który uzgodniony zostanie wraz ze Stowarzyszeniem w Koło Pomagam.

Jestem niezmiernie wdzięczny Wszystkim za wzięcie udziału w akcji. Składam podziękowania za zaangażowanie i pomoc potrzebującym.

- Wójt Gminy Koło, Mariusz Rybczyński

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Tesja · 17 Marzec 2021
Brawo Wrząca!
R E K L A M A