R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Wrząca Wielka włączyła się w akcję zbiórki nakrętek

11-03-2021 16:43 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,062 | Komentarzy: 1

Do akcji zbierania plastikowych nakrętek zorganizowanej przez Powiat Kolski dołączyła Szkoła Podstawowa im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej, Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna Wrząca Wielka.

Foto:Gmina Koło
R E K L A M A

Ogromna ilość posegregowanych kolorystycznie nakrętek trafiła do Powiatu Kolskiego. Akcja polega na ułożeniu największego wzoru z plastikowych nakrętek - Herbu Powiatu Kolskiego. Do pobicia jest rekord z 2018 roku, należący do mieszkańców Miasta Zgorzelec, którzy ułożyli herb swojego miasta o powierzchni 133,47 metrów kwadratowych Wszystkie nakrętki po ułożeniu z nich herbu powiatu, trafią na cel charytatywny, który uzgodniony zostanie wraz ze Stowarzyszeniem w Koło Pomagam.

Jestem niezmiernie wdzięczny Wszystkim za wzięcie udziału w akcji. Składam podziękowania za zaangażowanie i pomoc potrzebującym.

- Wójt Gminy Koło, Mariusz Rybczyński

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze