R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Międzynarodowy Dzień Strażaka. Życzenia dla Druhów z Powiatu Kolskiego

04-05-2021 08:28 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl, wikipedia | Wyświetleń artykułu: 4,247 | Komentarzy: 0

Międzynarodowe święto strażaków obchodzone 4 maja, w dniu wspomnienia w Kościele katolickim Świętego Floriana. W Polsce od 2003 roku Dzień Strażaka obchodzony jest jako święto zawodowe, ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Dzień ten nie jest dniem wolnym od pracy.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Za naszym pośrednictwem Starosta Kolski jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Powiatu Kolskiego Robert Kropidłowski oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej bryg. Krzyszotof Żurawik pragną przekazać najlepsze życzenia

Szanowne Druhny, Drodzy Drukowie
Święto Naszego patrona, Św. Floriana to wyjątkowy dzień, w którym z dumą i satysfakcją świętujemy przynalezność do pożarniczej formacji. 
Przy okazji kierujemy podziękowania oraz słowa najwyższego uznania do osób, które wypełniają strażacką posługę. Dziękujemy za Wasz trud, zaangażowanie,codzienną gotowość do niesienia pomocy będącym w potrzebie. W sposób szczególny dziękujemy za zaangażowanie związane z walką z epidemią, jaka dotknęła Nasz kraj. Jest to bardzo trudny okres dla Nas wszystkich, a Druhowie Ochotnicy mimo dużego ryzyka służa wsparciem osobom potrzebującym pomocy.
Drodzy Strażacy życzymy Wam dużo zdrowia, wytrwałości i siły. Życzymy wam dużo zdrowia, wytrwałości i siły. Życzymy, aby Wasza służba była źródłem dumy i osobistej satysfakcji, a Św. Florian niech otacza Was swoją opieką. Serdeczne życzenia kierujemy również do Waszych najbliższych, aby byli dla Was wsparciem i okazywali wiele zrozumienia dla pełnionej przez Was służby.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA