R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Tragedia w Ladorudzu. 32-latek zginął po porażeniu prądem

11-05-2021 20:49 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 50,418 | Komentarzy: 5

W dniu dzisiejszym w miejscowości Ladorudz w gm. Dąbie doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniósł 32-letni mężczyzna.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Około południa wezwano strażaków do gospodarstwa w Ladorudzu, gdzie doszło do zatrzymania akcji serca u młodego mężczyzny. Z uwagi, że w danej chwili nie było możliwości zadysponowania Zespółu Ratownictwa Medycznego - wezwano na pomoc strażaków.

Pierwsi na miejscu pojawili się druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbiu, którzy natychmiast podjęli reanimację. Po chwili otrzymali wparcie od jednostki PSP i naprzemian prowadzili pierwszą pomoc.

Do Ladorudza wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Po dojechaniu karetki - działania przejęli medycy, lecz dopiero lekarz przybyły z LPR-em stwierdził zgon.

Późnym wieczorem zakończyły się,  prowadzone przez techników policyjnych działania, nad którymi dozór objęłą Prokuratura.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze