R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Ferio Konin

26-05-2021 09:59 | Źródło: Ferio Konin | Wyświetleń artykułu: 5,634 | Komentarzy: 0

Dezynfekcja powierzchni często dotykanych, dozowniki z płynem do dezynfekcji, monitorowanie liczby Klientów w czasie rzeczywistym oraz przestrzeganie zasady DDM. Te i wiele innych rozwiązań zostało wdrożonych, aby Klienci bezpiecznie i komfortowo mogli skorzystać z oferty Ferio Konin. Większość sklepów i punktów usługowych otwartych od 4 maja stosuje się do zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a wydarzenia zaplanowane z okazji Dnia Dziecka są wyjątkowe i przede wszystkim bezpieczne.
Foto:Ferio Konin
R E K L A M A

Informacje o ponownym otwarciu centrów handlowych niewątpliwie wywołała radość i ekscytację – zarówno Klientów jak i Najemców Ferio Konin. Wreszcie, po okresie ograniczonego funkcjonowania, Ferio Konin może przywitać z powrotem swoich Klientów, prezentując najlepszą ofertę handlową w regionie. Nowe kolekcje czy atrakcyjne promocje dedykowane konsumentom zachęcają do zakupów oraz spędzenia czasu w centrum.

Poza bogatą ofertą zakupową Ferio Konin na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo swoich Klientów. Bezpieczeństwo w centrum handlowym to znaczący aspekt, niejednokrotnie warunkujący obecnie podjęcie decyzji klienta o wizycie w takim obiekcie

- mówi Henryk Grabowski, dyrektor centrum handlowego Ferio Konin.

Zdrowie i bezpieczeństwo klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego też tak istotne jest zapewnienie najwyższych standardów sanitarnych. Ferio Konin zarządzane przez Multi Poland uzyskało certyfikat SafeGuard. Jednostką audytującą jest firma Bureau Veritas – światowy lider certyfikacji. W praktyce oznacza to, że centrum spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19, zgodne z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych.

Mając na uwadze jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo Klientów, Ferio Konin przygotowało wyjątkowe i bezpieczne atrakcje z okazji Dzień Dziecka. Na najmłodszych klientów czeka wiele atrakcji. Jedną z nich jest rycerska wystawa PLAYMOBIL. To ekspozycja obejmująca 4 interaktywne witryny. Przygotowane tematyczne scenografie, ruchome elementy, dbałość o każdy detal - to wszystko sprawi, że spotkanie z PLAYMOBIL na długo zapadnie w pamięci najmłodszych.

Uzupełnieniem wystawy są rycerskie dodatki - duże figury PLAYMOBIL przedstawiające rycerzy oraz średniowieczny wóz z sianem. Wystawa dostępna jest od 21 maja w pobliżu sklepu Smyk. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 Dodatkowo w ostatni weekend maja tj. 28-29 maja na klientów Ferio Konin czekać będą karty podarunkowe na kolejne zakupy w centrum, ale także spersonalizowane kolorowe balony z helem. Szczegółowe informacje dotyczące najbliższych wydarzeń znajdują się na profilach Ferio Konin na Facebooku, Instagramie oraz na www.feriokonin.pl

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA