R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Lifestyle i życie społeczne

Synoptyk IMGW: w nocy lokalnie mgły, do 14 st. C; poniedziałek zapowiada się pogodny

13-06-2021 18:51 | Źródło: PAP | Wyświetleń artykułu: 1,187 | Komentarzy: 0

Niedzielny wieczór będzie na terenie prawie całego kraju pogodny, jedynie na wschodzie więcej chmur. W nocy lokalnie mogą wystąpić krótkotrwałe mgły - przekazał PAP dyżurny synoptyk IMGW Jakub Gawroński.
Foto:PAP
R E K L A M A

Jak wynika z informacji synoptyka, wieczorem przelotne opady deszczu mogą wystąpić na wschodzie kraju. Na południowym wschodzie mogą przyjąć postać burz, które potrwają jeszcze do połowy nocy. "Na pozostałym obszarze będzie się stopniowo rozpogadzać" - zaznaczył. Termometry wieczorem pokażą maksymalnie 17-18 stopni Celsjusza.

W nocy, miejscami pojawią się silne zamglenia, a lokalnie nawet krótkotrwałe mgły. "Widzialność wtedy ograniczona będzie do około 500 metrów" - zaznaczył synoptyk. Temperatura w nocy wyniesie od 6 stopni na północnym wschodzie do 11 st. C w centrum kraju. Najcieplej będzie nad samym morzem, tam od 11 do nawet 14 stopni. Wiatr w nocy będzie słaby i umiarkowany, jedynie na wybrzeżu porywisty.

Poniedziałek zapowiada się jako bardzo ładny dzień. Nad ranem, przelotny deszcz może spaść jedynie na południowym wschodzie kraju. W ciągu dnia popadać może w rejonie Zatoki Gdańskiej, jednak jak zaznaczył synoptyk "szansa jest niewielka". Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie do 25 stopni. Wiać będzie słaby, umiarkowany wiatr, który na wybrzeżu i wschodzie będzie początkowo porywisty.

(PAP)

autorka: Marta Stańczyk

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę