R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościelecki mistrz pływacki

23-06-2021 21:27 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,453 | Komentarzy: 0

Zbliżamy się do podsumowania roku szkolnego. Był to czas wyjątkowy, czas wyzwań związanych m.in. z nauką zdalną. Aktywność sportowa to zdecydowanie najważniejszy element naszego życia. Rekreacja dla mieszkańców Gminy Kościelec jest bardzo ważna.
Foto:

Jeden z młodszych mieszkańców hobby połączył z zawodową rywalizacją mowa o Kacprze Dzieciątkowskim (uczeniu  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kościelcu).
Kacper posiada Licencję Polskiego Związku Pływackiego, jest aktywnym uczestnikiem zajęć sportowych w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Huragan”. Szlifuje swój talent sportowy i dzielnie reprezentuje Gminę Kościelec na arenie ogólnopolskiej. Nasz mieszkaniec trenuje od 3 lat pod czujnym okiem trenera Michała Oczkowskiego.
Wśród ostatnich sukcesów Kacpra należy wymienić zwycięstwa w II Mistrzostwach Miasta Koła w pływaniu o Puchar Burmistrza Koła uklasyfikował się wówczas kolejno na: 1 miejscu – stylem klasycznym, 2 miejscu – dowolnym, 2 miejscu - grzbietem. 
Nasz mieszkaniec potwierdził swój udział również w następujących zwodach:
- Mikołajkowe zwody pływackie MOSiR Konin
- Pięciu eliminacjach do ogólnopolskich zawodów pływackich Od Młodzika Do Olimpijczyka 
- Aquathlon 
- Wiosenne Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie 8,9,10-latków w Poznaniu (srebro – styl zmienny). 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

​

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA