R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Takiego lokalu jeszcze w naszym mieście nie było!

07-07-2021 13:07 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 54,838 | Komentarzy: 15

Szamka - tak nazywać się nowe gastronomiczne miejsce na mapie miasta Koła. Bar znajdować się będzie przy ulicy 3 Maja, tuż obok myjni bezobsługowej oraz Salonu Fryzjerskiego Marii Śliwki.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Co będzie wyróżniać to miejsce?

Dania będą tanie, różnorodne i pyszne! Dzień podzielony zostanie na śniadania oraz czas obiadowy. Rano zjesz tu pyszną jajecznicę lub inne danie poranne a do tego wypijesz smaczną kawę. Tuż po godzinie 11:00 menu "Szamki" wypełnią dania obiadowe, regionalne, pyszne i zdrowe!

Właściciel kładzie nacisk na smaki regionalne, które tworzyć będa każdego dnia 15 stałych pozycji obiadowych plus jedno, które zmieniane będzie raz na miesiąc. Ma być to niespodzianka pochodząca z różnych zakątków Polski, np. potrawa góralska, nadmorska itd.

wizualizacja końcowa

Na danie nie będzie trzeba długo czekać, gdyż wydawanie posiłków odbywać się będzie na bieżąco. W okresie letnim zjesz posiłek również na zewnątrz, gdzie właściciel planuje uruchomienie "ogródka"

Dodatkowo zapewniony zostanie dowóz do domu klienta. Planowane otwarcie "Szamki" to przełom wiosna/lato 2022. Postępy budowy możemy śledzić już dziś.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (15) Pokaż komentarze