R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

55-lecie lokalnego koła PZN. Podziękowań i dobrych słów nie brakowało

09-08-2021 14:16 | Źródło: PZN Koło | Wyświetleń artykułu: 6,490 | Komentarzy: 3

3 sierpnia koło PZN realizując projekt "55- lecie działalności powiatowego koła PZN w Kole" przy współfinansowaniu PCPR w Kole zorganizowało Piknik w Dworku Leśnym w Osieku Wielkim.
Foto:PZN Koło
R E K L A M A

Prezes Jarosław Kubski przywitał wszystkich uczestników: zaproszonych gości, członków koła, podopiecznych, opiekunów, przewodników i członków rodzin. Sekretarz koła Jadwiga Kwarcińska - Witaszek odczytała napisaną przez siebie historię naszego koła począwszy od roku 1966, kiedy to koło zostało utworzone. Wymieniła wszystkich prezesów, ale nie tylko. Również zasłużonych członków kolejnych Zarządów a także wielu darczyńców, którzy zostali uhonorowani złotymi medalami PZN. Odczytała również nazwiska tych, którzy z racji nie tylko pełnionego stanowiska, ale również z dobrego serca pomagają naszemu związkowi w obecnych czasach..

Po przywitaniu zaproszeni goście złożyli na ręce Prezesa Kubskiego listy gratulacyjne, dyplomy, obdarowali kwiatami, obrazami i upominkami. Życzyli dalszej owocnej pracy na rzecz osób z niepełnosprawnościami, wytrwałości w działaniu i dążeniu do celu.

Po torcie nastąpiła druga część oficjalna. Zasłużeni, obecni na Pikniku  członkowie naszego koła o najdłuższym stażu członkowskim, otrzymali dyplomy, bombonierki i jakże potrzebne  czujniki poziomu cieczy. Dyplomy wraz z gratulacjami wręczała sama Prezes Okręgu Wielkopolskiego, Elżbieta Brambor.

Wzruszony Prezes Jarek Kubski  podziękował zasłużonym członkiniom i członkowi za wiele lat pracy na rzecz koła, za lojalność i wierność PZN. Za bycie razem na dobre i złe.  Sekretarz koła wręczyła bombonierki i czujniki poziomu cieczy.  Wszyscy byli bardzo wzruszeni. A członkowie mile zaskoczeni, bowiem nie spodziewali się takiego uhonorowania. A czujniki sprawiły im wielką  radość.  Uhonorowani to: koleżanki: Grażyna Bartosik, Marianna Czernik, Barbara Kaszczyńska, Danuta Pietrzak, Marianna Żabierek  i kolega Wiktor Racinowski. 

Po obiedzie sekretarz koła, która jest propagatorem czytelnictwa wręczyła 4 audiobooki  koleżankom,  wielbicielkom literatury polskiej i nie tylko: Basi Baczyńskiej, Alicji Budnej, Wiolecie Choińskiej, Dorocie Lewandowskiej.  Audiobooki ufundował sklep Okular2 przy PZN  z Warszawy, z którym nasze koło współpracuje.

Po trzeciej części oficjalnej sekretarz koła zastępując Prezesa  jako wodzirej zapraszała wszystkich do tańca. I do cudownej w smaku  szarlotki na ciepło z lodami autorstwa personelu Dworku Leśnego p. Rejniaka.

Prezes Jarek Kubski wraz z sekretarz koła i całym  Zarządem ( Antonim Jaszczołtem, Teodorą Knapkiewicz, Danutą Pietrzak i Wiktorem Racinowskim)  dziękują wszystkim za przybycie i przemiłą atmosferę jaka panowała podczas spotkania.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE