R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

To już kolejne zdarzenie drogowe w Czołowie. Jedna osoba przewieziona do szpitala

16-08-2021 14:40 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 19,760 | Komentarzy: 0

14 sierpnia o godz. 18:28 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Czołowo-Kolonia gmina Koło .
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z JRG Koło,  oraz jeden zastęp OSP Wrząca Wielka. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku którego ustalił, że w zdarzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe, które znajdują się w przydrożnym rowie.

Pojazdami podróżowały 3 osoby, które opuściły je przed przybyciem straży. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu prowadzonych działań, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w pojazdach oraz udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który zaopatrzył osoby poszkodowane, jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Na miejsce przybył także patrol Policji.

Działania ratownicze trwały 1 h 25 min. W akcji uczestniczyło 13 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny zdarzenia prowadzi Policja.

W dniu 14 sierpnia br. po godzinie 18:00 w miejscowości Kolonia Czołowo doszło do zderzenia pojazdu marki Audi A4 z pojazdem VW Touran. 20-letnia kierująca Audi wykonując manewr skrętu w lewo nie ustapiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo VW, którym jechała 30-letnia kobieta. W wyniku tego zderzenia kierująca pojazdem marki VW została przewieziona do szpitala w Koninie. Na miejscu policjanci wykonywali czynności w kierunku wypadku drogowego. Po ustaleniu dokładnych obrażeń jakie doznała ranna kobieta będzie można zakwalifikować zdarzenie.

- Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE