R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Biegnie dla chorej córki. Cel - Ministerstwo Zdrowia. Jutro zawita do Koła

28 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,714 | Komentarzy: 0

Dawid Tomczak ze Zbąszynia -ojciec 15 miesięcznej Mai, chorej na SMA-rdzeniowy zanik mięśni, niesiony bezsilnością postanowił wyruszyć pieszo oraz autostopem do Warszawy by wręczyć list z prośbą o pomoc w ratowaniu swojej córeczki Ministrowi Zdrowia, Adamowi Niedzielskiemu.
Foto:akcja
R E K L A M A

24 sierpnia Dawid, który porusza się wzdłuż drogi numer 92 będzie przechodził przez Koło. Jeśli zobaczycie Państwo Dawida, wesprzyjcie go, uśmiechnijcie się, przekażcie dobre słowo.  Prosimy aby rozpropoagować zbiórkę, która ze względu na kwotę która jest do zebrania, a mianowicie 9,5 miliona złotych, jest niezwykle ciężka . Lek na SMA jest najdroższym lekiem świata a podać go trzeba zanim Majeczka osiągnie 13,5 kg..

Postawa rodzica jest godna naśladowania, dlatego nie bądźmy obojętni na krzywdę dziecka. Akcję wspiera wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Są to m.in. Czadoman, Liber, Andrzej Krzywy czy Antek Smykiewicz, jednak mimo tak wielkiego poruszenia, sami nie jesteśmy zebrać tak gigantycznych pieniędzy. 

Jeśli ktoś chciałby wspomóc rodzinę w walce o zdrowie małej pszczółki, zapraszamy na stronę siepomaga.pl. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/walka-mai

Poniżej podajemy link do wydarzenia oraz funpage Majeczki.

https://www.facebook.com/Walczymy-o-nasz%C4%85-pszcz%C3%B3%C5%82k%C4%99-dzielna-Maja-vs-SMA-105798221723387

https://www.facebook.com/events/378769957201573/

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA