R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Prezes KHBC z gratulacjami od Prezydenta RP

27 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,192 | Komentarzy: 2

Grzegorz Fiałkowski, Prezes Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego w Straszkowie k. Kłodawy otrzymał list gratulacyjny od Prezydenta RP za swoje działania na rzecz rolników Pomorza i Kujaw.
Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

21 sierpnia br. na ręce Grzegorza Fiałkowskiego przekazano list gratulacyjny oraz wieczne pióro z sygnaturą Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W liście czytamy:

Szanowny Panie!

Z wielką przyjemnościa przekazuję Panu moje gratulacje i wyrazy uznania za Pana wkład w rozwój polskiego rolnictwa oraz za Pańską działalność społeczną i pracę na rzecz rolników Pomorza i Kujaw.

Jako osoba od wielu lat zawodowo związana z rolnictwem tworzy Pan wokół siebie środowisko rolników - plantatorów buraka cukrowego, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na szczególne uznanie zasługuje wsparcie, jakiego udziela Pan podopiecznym fundacji i stowarzyszeń działających na obszarze całego regionu. Uczestniczy Pan również czynnie w Kapitule Konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw" oraz jest Pan współorganizatorem dorocznego Dożynkowego Spotkania Rolników Pomorza i Kujaw w Dworku Prezydenta RP w Ciechocinku. Pana zaangażowanie i profesjonalizm budzą powszechny szacunek zarówno w środowisku rolniczym, jak i wśród przetwórców i przedsiębiorców związanych z branżą spożywczą. 

Dziękując za Pana wyjątkową postawę, życzę Panu kolejnych sukcesów, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji ze wszystkich podejmowanych działań. 

Z wyrazami szacunku

Andrzej Duda

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA