R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Viki Gabor zachwyciła swoich młodych fanów

29-08-2021 12:11 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 19,141 | Komentarzy: 7

Plac Narutowicza czyli kolska "targowica" zamieniła się wczoraj w miejsce koncertowe. Viki Gabor i Kombi to gwiazdy, które wystąpiły dla mieszkańców Koła w ramach koncertu zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury w Kole.

R E K L A M A

Od godziny 19:00 rozpoczęła się impreza, pierwsza po długiej, pandemicznej przerwie. Z uwagi na panujące obostrzenia wydzielony został teren imprezy, na który zostało wpuszczone 600 osób (250 niezaszczepionych i 350 zaszczepionych). Pozostali mogli obserwować to co dzieje się na scenie zza barierek. 

Zanim usłyszeliśmy pierwszy utwór zwyciężczyni Eurowizji Junior - dla zgromadzonych zaśpiewali utalentowali soliści sekcji wokalnej Miejskiego Domu Kultury w Kole. Na koniec programu wystąpił legendarny zespół Kombi otoczony pokazem laserów.

Byliście? czekamy na Wasze recenzje.

Materiał wideo z wydarzenia do zobaczenia jutro.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze