R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zdrowie i uroda

Wybieramy masażer antycellulitowy - czym się kierować przy wyborze?

09-09-2021 12:21 | Źródło: partner | Wyświetleń artykułu: 1,242 | Komentarzy: 1

Tak zwana pomarańczowa skórka, czyli cellulit jest zmorą większości kobiet, ale oczywiście nie tylko. Pojawia się ona także u mężczyzn. O ile jest to kwestia indywidualna i naturalna, o tyle jego posiadacze czym prędzej chcieliby się go pozbyć. Oczywiście w grę wchodzi tu zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, niemniej jednak można również wspomóc działania kosmetykami oraz urządzaniami, które stoją na drodze do walki z nieestetycznie prezentującą się skórą. Mowa o masażerach antycellulitowych. Jak wybrać ten najlepszy? Podpowiadamy.

Foto:www.freepik.com
R E K L A M A

Co to jest cellulit?

Cellulit powstaje na skutek nieprawidłowości pojawiających się w zakresie nieprawidłowego rozszerzania się tkanki tłuszczowej nad powierzchnią skóry. Dzieje się tak również z powodu nieprawidłowości pojawiających się w hormonach. Początkowa faza jego rozwoju jest widoczna tylko wtedy, kiedy przyciśniemy ją, jednak z czasem, jeśli nie podejmiemy działań zmierzających do usuwania skórki pomarańczowej, będzie ona widoczna tak zwanym gołym okiem. Problem będzie się pogłębiał, a co za tym idzie, istnieje prawdopodobieństwo, że będziemy wraz z tym rozwojem czuć się coraz bardziej niekomfortowo. Jest jednak na to sposób - masażer antycellulitowy. Czym jest to urządzenie i jak wybrać najlepsze w gąszczu rynkowych propozycji?

Masażer antycellulitowy - o jakim urządzeniu mowa?

Mówiąc działaniu masażera na cellulit mamy na myśli takie, które warto kupić już na etapie pojawiania się tak zwanej pomarańczowej skórki. Pamiętajmy o tym, że im szybciej na nią zareagujemy, tym lepiej. Należy zainwestować w dobrej jakości kosmetyki, takie jak peelingi, jak również ujędrniające kremy i stosować je regularnie. Tajną bronią, która skutecznie wraz z nimi rozprawi się z cellulitem będzie właśnie masażer. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje także wykonanie masażu w sposób prawidłowy, aby pobudzić pracę całego organizmu. Takie działanie da zamierzone rezultaty. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie https://biznespolski.com/.

Rodzaje masażerów na cellulit

Jednym z podstawowych i popularnych masażerów jest drewniany. Działa skutecznie na przepływ limfy, co wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. Warto stawiać na modele wyposażone w wypustki. Ultradźwiękowy masażer na cellulit, to kolejny model na który można zwrócić uwagę. Działa on bardzo dobrze na ujędrnienie skóry dzięki emisji fal ultradźwiękowych powodujących wibracje pod skórą. Próżniowy masażer do cellulitu z pomocą którego można wykonać dermomasaż w warunkach domowych. Elektryczne masażery na cellulit, to kolejny z tych najbardziej popularnych z pomocą którego w łatwy sposób, bez wysiłku można wykonać masaż. Aby był przeprowadzony sterylnie, warto też zainwestować w maseczkę, przyda nam się np. maska ffp3.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze